کاربر میهمان ( ورود ) | ثبت‌‌نام میهمان  | راهنما  چهارشنبه، ۵ اردیبهشت‌‌ماه ۱۴۰۳ | Wednesday, April 24, 2024
 
 
سامانه ثبت‌ نام مدیریت آموزشی مربیان مدارک دانشنامه آزمون آرشیو درباره ما تماس با ما
 

درباره آموزشگاه رانندگی شاهین

آموزشگاه رانندگی شاهین در سال ۱۳۴۰ با هدف تعلیم رانندگی، در محل فعلی تأسیس گردید و با تعداد محدودی خودرو فعالیت آموزشی خود را آغاز كرد و از آن زمان تا كنون به صورت پیوسته و مستمر با استفاده از مجرب ترین كادر آموزشی در خدمت شهروندان گرامی بوده است.

در سال ۱۳۸۰ كه در سایه باور و اعتماد نیروی انتظامی و راهنمایی، رانندگی جمهوری اسلامی ایران به توانمندی و تخصص بخش خصوصی، آزمایشات گواهینامه رانندگی به آموزشگاههای رانندگی تفویض و واگذار گردید، آموزشگاه رانندگی شاهین در زمره آموزشگاههای منتخب و مجری «طرح آموزش و آزمایش» قرار گرفت و با همكاری و تحت نظر پلیس محترم راهور ناجا و موسسه راهگشا فعالیت خود را در این زمینه آغاز نمود. هدف اصلی این مركز آموزشی، ارتقاء سطح و نحوه آموزش قواعد، اصول و فنون رانندگی و ارائه آموزش با كیفیت مطلوب و استاندارد به هنرجویان می باشند به طوری كه هنرجویان مبتدی پس از طی دوره آموزشی و كسب مهارت های لازم بتوانند با اعتماد و اطمینان خاطر به كنترل و هدایت خودرو در سطح شهر و متعاقباً جاده های بین شهری بپردازند.

آقای حميدرضا درستکار مدیر آموزشکاه رانندگی شاهین

این آموزشگاه با استفاده از امكانات نرم افزاری و سخت افزاری و به كارگیری سیستم های هوشمند توانسته است امكانات مطلوبی را در جهت تكریم ارباب رجوع و تسهیل ثبت نام و برنامه ریزی كلاسهای آموزشی تئوری و عملی فراهم نماید و در سال ۱۳۹۱ نیز موفق به اخذ لوح تقدیر از سوی راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گردید.

امید است این آموزشگاه بتواند كماكان، با افتخار در خدمات شهروندان و جوانان عزیز باشد.

بدیهی است پیشنهادات و انتقادات سازنده هنرجویان محترم در جهت رفع نقایص احتمالی و افزایش كیفیت آموزش موثر و راهگشا خواهد بود. 

نام کاربری

 

رمز عبور

   

با ما تماس بگیرید

آموزشگاه رانندگی شاهین


ثبت‌‌نام

مدیریت آموزشی

شرایط و مدارک

دانشنامه

آرشیو

درباره ما

تماس با ما


نشانی: تهران، خیابان ۱۷ شهریور، پایین تر از پل شهید محلاتی، پلاك ۹۱۷، ساختمان شاهین

تلفن: ۳۳۰۲۸۲۳۸-۳۳۷۲۸۳۰۱ (۰۲۱)

پست الکترونیک: info@shahin-ds.com

 

© ۱۴۰۳ کلیه حقوق برای آموزشگاه رانندگی شاهین محفوظ است.

هرگونه کپی برداری از مطالب و محتوای این وب‌‌سایت بدون مجوز کتبی نقض قانون حمایت از تولیدکنندگان محتوای اینترنتی می‌‌باشد و تحت پیگیرد قانونی قرار خواهد گرفت.

طراحی و توسعه: گروه ریزسامانه‌‌های نمادیس| پایگاه آموزش مجازی رانندگی| عضو طرح سامانه مدیریت هوشمند آموزشگاه رانندگی